Jízda ve Ferrari F430 za super cenu!

Projížďka v supersportovním voze Ferrari na okruhu.

Neplatíte žádnou kauci! Cena zážitku je konečná.

Řídit tohoto krasavce je možné již od 18-ti let.

K zážitku obdržíte také dárkový certifikát.

Ideální jako dárek vašim blízkým!

Kde jízda ve Ferrari probíhá?

Ve Ferrari se projedete na speciální závodním okruhu v Příbrami, přibližně 60 km od Prahy.

Kdy lze uplatnit zážitkový poukaz?

Jízdy ve Ferrari probíhají přibližně
od Dubna do Října, případně v zimních měsících při teplotě nad 8°C.

Pro koho je jízda určena?

Jízda ve Ferrari je určena všem milovníkům aut! Podmínkou je však věk 18 let a řidičský průkaz skupiny B.

Jízda ve Ferrari - Foto č.1
Jízda ve Ferrari - Foto č.2
Jízda ve Ferrari - Foto č.3
Jízda ve Ferrari - Foto č.4

Kam pro dárky pod stromeček pro muže?

Lámete si každý rok hlavu nad tím, jakým vánočním dárkem potěšit Vaši drahou polovičku? Každé ženě učiní radost, když vidí svého partnera šťastného. Vánoční dárky pro naše nejbližší by měly být originální a zároveň by z nich mělo jít poznat, jak moc máme obdarovanou osobu rádi. Díky firmě Allegria bude již nyní v průběhu podzimu vědět, co k Vánocům pro muže. 

Co pro partnera k Vánocům?

Jedinečné tipy na vánoční dárky již nyní koncem měsíce října přináší Firma na zážitky. Ta moc dobře ví, jaké to je špičkou na trhu, a proto na jejím webovém portále najdete inspiraci na dárky pro muže i celou rodinu. Partnera, který si rád potrpí na vynikajícím jídle, s největší pravděpodobností potěšíte některým z gastronomických zážitků. Vaši drahou polovičku můžete pozvat například na romantické menu se středověkou lázní v Malešově, kde si pochutnáte na lahodných pokrmech připravených podle receptů z období 15. a 16. století. Po výtečném gurmánském zážitku naložíte Vaše těla do originální středověké kamenné lázně. Na nic nečekejte a dopřejte sobě i Vašemu partnerovi nezapomenutelný zážitek. Velmi oblíbené je také degustační menu pro dva v zámecké restauraci v Praze nebo luxusní večeře v Tančícím domě.

Jízda ve Ferrari jako dárek pod stromeček

Muži, kteří si nedovedou představit svůj volný čas bez adrenalinu a k tomu všemu ještě rádi řídí, budou nadšením bez sebe, když jím pod stromeček nadělíte voucher na projížďku ve Ferrari. Díky Firmě na zážitky se v tomto silném sportovním voze může projet kdykoliv od dubna do října. Sami se o tom můžete přesvědčit po koupi voucheru zde www.firmanazazitky.cz/jizda-ve-ferrari-na-plny-pecky. Samozřejmě rozhodující faktor hraje počasí. Zážitková jízda ve Ferrari 488 Spider si získá každého řidiče. Fascinující je nejen jeho design, ale také jedinečné jízdní vlastnosti. Posuďte sami, který jiný sportovní vůz umí během pouhopouhých tří vteřin zrychlit z rychlosti nula na stovku? Ferrari Spider 488 je popoháněno 670 italskými plnokrevníky a jízda v tomto voze se Vám vryje do paměti na hodně dlouho.

© 2011-2017 Copyright By Jizda-ve-Ferrari.cz | Originální dárek jízda ve Ferrari
¨